نقشه سایت

درباره دکتر وفایی

صفحه اصلی

صفحه اصلی > خوش آمدید


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


 

 


به مرکز کاشت موی طبيعی دکتر علی وفائی خوش آمديد


Iran Hair Center مرکزی به مدیریت دکتر علی وفائی دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمينه بيماری های پوست و مو و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصی کاشت موی طبيعی درقلب شهر تهران (پايتخت کشور ايران) مشغول خدمت رسانی به مراجعين محترم می باشند.
تخصص منحصر به فرد دکتر علی وفائی بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبيعی برای شما است و در اين زمينه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنيا را بکار می بندد. تکنيک های اختصاصی و پيشرفته ای که در اين مرکز بکار گرفته می شوند به درجه ای از پيشرفت رسيده اند که موجب ايجاد موهای کاملاً طبيعی با بهترين طراحی و مدل مو برای شما خواهند شد. پس از انجام اينکار افراد ديگر به سختی متوجه موهای کاشته شده شما خواهند شد و مثل موهای طبيعی اين موها را می توانيد رنگ کنيد ، شانه و برس بزنيد و به آرايشگاه برويد .

 

قبل از کاشت مو

پس از کاشت مو

 

تخصص ویژه دکتر علی وفائی در این مرکز کاشت موی طبیعی به روش های میکروسرجری (FUT) و روش جدید غیرجراحی (FIT) است.این سایت اینترنتی حاوی اطلاعات مفید و جامعی در زمینه مو ، مراقبت های آن، علل ریزش مو و روش های گوناگون درمان طاسی سر می باشد و دکتر علی وفائی به همراه مشاورین ورزیده خود آماده هستند تا بهترین روش های درمانی را برای شما ارائه نمایند.

 

انجمن متخصصین پوست ایران

دکتر علی وفائی مفتخر است که عضو انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت 1584 می باشد.این انجمن بالاترین ارگان تصمیم گیرنده در زمینه بیماری های پوست و مو در ایران است. آدرس سایت اینترنتی انجمن متخصصین پوست ایران عبارتست از:

www.iransocderm.com

 

انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA)

دکتر وفائی همچنین عضو انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA) می باشد و از اطلاعات علمی و تحقیقاتی این انجمن نیز در زمینه تخصصی خود استفاده می کند. آدرس سایت اینترنتی انجمن متخصصین پوست کانادا عبارتست از:

www.dermatology.ca


 

انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) - آمریکا

دکتر علی وفائی عضو انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) ،آمریکا نیز است.این انجمن در جهت آموزش مداوم اعضا خود تلاش نموده و از طریق برگزاری سمینارهای سالیانه تمامی اطلاعات به روز در زمینه هنر و تکنولوژی کاشت موی طبیعی را به اعضا انجمن انتقال می دهد.با عضویت در این انجمن بین المللی شما مطمئن خواهید بود که از آخرین و پیشرفته ترین متدهای درمانی کاشت موی طبیعی بهره مند خواهید شد.آدرس سایت اینترنتی انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو عبارتست از:

www.ishrs.org

آخرین کنگره این انجمن در پاییز 1392 در سانفرانسیسکو (آمریکا) برگزار شد که آقای دکتر در آن حضور فعال داشتند .

 

 

 


 

انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS)

انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS) یک انجمن غیرانتفاعی متشکل از پزشکان متخصص در پیوند موی طبیعی می باشد که عمدتاً در کشورهای آسیایی مشغول کار هستند. این انجمن در سال 2010 میلادی تأسیس شده است و هدف آن تداوم آموزش تخصصی پزشکان در رابطه با جراحی پیوند موی طبیعی می باشد. مقر این انجمن در شهر سئول ، کره جنوبی است. دکتر علی وفائی به عنوان یک متخصص پوست و موی فعال در زمینه پیوند موی طبیعی عضو این انجمن می باشند. کنگره سالیانه AAHRS در سئول ، کره جنوبی در اردیبهشت 1391 برگزار شد و دکتر علی وفائی در آن حضور فعال داشتند.

 

 

 

چرا افراد تمایل دارند که برای کاشت موی طبیعی به IHC مراجعه نمایند؟

1) بهترین و طبیعی ترین نتایج کاشت موی طبیعی در Iran Hair Center بوجود می آید.
با مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران Iran Hair Center و دقت در موی کاشته شده ، بخصوص خط موی ایجاد شده در جلوی سر و این مطلب که محل برداشت مو در پشت سر تا حد امکان از نظر زیبایی مشخص نمی باشد، شما نتایج کار ما را دیده و به این اعتقاد قلبی خواهید رسید که بهترین محل برای ترمیم طاسی سر شما مرکز کاشت موی طبیعی Iran Hair Center می باشد .

 

قبل از کاشت مو

پس از کاشت مو

 

2) تیم جراحی این مرکز از بهترین استانداردهای پزشکی برخوردار هستند
با استفاده از ابزارهای تخصصی و پیشرفته و دستگاه های استریلیزاسیون مدرن مانند اتوکلاو و لوازم یکبار مصرف و به مدد آموزش های مداوم و به روز انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) در آمریکا، تیم جراحی (IHC) بهترین سرویس کاشت مو را به بیماران محترم ارائه می نمایند.

3) ارائه ضمانت نامه کتبی در مورد خدمات انجام شده
4) انتخاب دستیاران مطمئن و کارآزموده برای کمک به تیم تخصصی ترمیم مو.
5) ایجاد حداکثر تراکم در منطقه گیرنده و انجام حداکثر تعداد موهای کاشته شده در یک جلسه
برای راحتی و آسایش فرد و کاهش هزینه های وی، در این مرکز در هر جلسه کاشت موی طبیعی بسته به مشخصات پوست و موهای پشت سر فرد تا ده هزار تار مو (سه هزار و پانصد گرافت) قابل کاشت هستند .

 

قبل از کاشت مو

پس از کاشت مو

6) برداشت موها به روش های اختصاصی و مدرن
بطوریکه محل برداشت در پشت سر تـا حـد امـکـان از نـظر زیـبـایی مشـخص نبوده و خط محـل بــرداشـت با مـوهای قسـمت های بالایی پوشانیده می شود. البته درصورتی که موهای شخص از ته زده شوند ، در هر حال محل برداشت مشخص بوده ولی به صورت یک خط بسیار باریک (در روش FUT) و یا تعدادی نقطه های کوچک (در متد FIT) دیده می شوند .
7) ترمیم ریزش مو در ابرو با نمای کاملاً طبیعی
باتوجه باینکه ابرو در معرض دید مستقیم قرار داشته و جهت رویش موهای آن تقریباً موازی با پوست است ، لذا کاشت موی طبیعی در ابرو بسیار مشکل بوده و احتیاج به وسایل مخصوص و مهارت بالایی دارد.در Iran Hair Center در هر جلسة کاشت ابرو تا 500 گرافت (1000 تار مو) کاشته شده و نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد.
8) تیم ترمیم موی این مرکز می تواند نتایج بسیار بد و موی عروسکی ناشی از اعمال جراحی ترمیم مو درسالهای پیش را بصورت بسیار خوب و زیبایی ترمیم نماید .
9) استفاده از تکنیک های پیشرفته کاشت مو
در Iran Hair Center کاشت مو به صورت کاملاً بدون درد انجام شده و فرد اصلاً متوجه انجام کار نمی شود.
10) متدهای شمارش مو در منطقة دهنده و گیرنده
تیم جراحی (IHC)مقدار مویی را از منطقه دهنده در پشت سر برمی دارد که در حد رفع نیاز منطقه طاس بوده و در ضمن با دقت بالا و استفاده از وسایل مدرن حتی یک تار موی شخص از بین نمی رود و همه این عوامل موجب می شود که میزان پرت موها (Hair Wasting) به حداقل خود و مطابق با استانداردهای جهانی برسد.
11) در Iran Hair Center از سه نوع گرافت (میکرو گرافت که دارای یک مو است ، فولیکولار یونیت که دارای دو الی سه مو است و گرافت های مودیفیه) استفاده شده و با ترکیب این سه نوع گرافت و جاگذاری استادانه آنها حداکثر تراکم همراه با بهترین و طبیعی ترین وضعیت بدست می آید .
 

قبل از کاشت مو

پس از کاشت مو

 

12) در Iran Hair Center حداکثر کوشش می شود تا تمامی کارهای فرد در یک جلسه شامل یک الی دو روز پشت سر هم انجام شده تا از اتلاف وقت گرانبهای شخص جلوگیری بعمل آید.
13) در پایان باید گفت که همه این محسنات در Iran Hair Center با هزینه ای معقول و منطقی بدست آمده و در ضمن ضمانت نامه کتبی به بیمار داده خواهد شد.
 

::: صفحه اصلی    ::: اخطار قانونی     ::: درباره ما     ::: سوالات متداول     ::: آلبوم عکس

کلیه حقوق این سایت متعلق به دکتر علی وفایی است

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طب نگار